Ana Sayfa » Var Gücümüzle Çalışacağız

Var Gücümüzle ÇalışacağızCanlı bahis siteleri tarafından yüksek oranlar açılan Trabzonspor, teknik direktörü Ersun Yanal geçtiğimiz sezon takım olma yolunda sancılı bir dönemi geride bıraktıklarının altını çizerek önümüzdeki yıl başarı için ellerinden geldiğince çalışacaklarının altını çizdi.
Trabzonspor dergisine açıklamalarda bulunan Ersun Yanal geçtiğimiz sezonu iki farklı sayfa olarak nitelendirdi. Takımının ligin ilk yarısında ve ikinci yarısında gerek disiplin gerek takımdaşlık anlamında birbirinden tamamen farklı performans ortaya koyduğuna vurgu yapan Ersun Yanal bilhassa son dönemlerde yakaladıkları uyum sonucunda özlenen Trabzonspor’u taraftara seyretmeye yaklaştıklarının altını çizdi.  
Sözlerine şu şekilde devam eden deneyimli teknik adam “Biz başkanımız Muharrem Usta ile oturup konuştuk. Yanlışlarımızın nerede olduğunu tespit ettik. Trabzonspor hedefleri olan büyük bir camiadır ve bu doğrultuda gereken adımları attık” ifadelerini kullandı.
Deneyimli teknik direktör sezonun ilk yarısındaki hayal kırıklığının ardından ligin ikinci yarısında geldikleri noktada aslan payının yönetim ev başkan Muharrem Usta’ya ait olduğunu belirterek “ Bizler onların bize sundukları olanaklar sayesinde görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Gerek futbol gerekse insan kalitesi yüksek bir oyuncu grubuyla çalışıyoruz. Yeni stadyumun sadece takıma değil aynı zamanda şehrimize de büyük katkıları olacağını düşünüyorum. Oynadığımız maçların atmosferi yeni stadın açılmasıyla birlikte oldukça değişti.
Yeni stat aynı zamanda şehrin ekonomik yapısı ve sosyal hayatına da hareketlilik kazandırdı. Enerjimizi Trabzonspor’u layık olduğu başarılara ulaştırmak için harcıyoruz.  Trabzonspor uzun soluklu başarılar elde edebilecek büyüklükte bir camia. Zorluklarla geçen bu sezonun ardından önümüzdeki yıl daha taraftarımız daha iyi ve güçlü bir takım izleyecektir. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz ve bunu başaracağımızdan kuşkum yok” şeklinde konuştu.

0 yorum:

Yorum Gönder